Wybór języka:          
Strona główna   O kancelarii   Substytucje   Kontakt   radcaprawny facebook  radcaprawny_twitter  radcaprawny_linkedin  

sprawy sądowe, sąd, pozew, pozwy, prowadzenie sprawy sprawy gospodarcze, pozwy, prawo spółek, prawo pracy Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie za wypadek, odszkodowanie z OC sprawcy, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za poślizgnięcie się, upadek, odszkodowanie za uszkodzenie ciała zespół profesjonalnych prawników i radców prawnych porady prawne online

 

Aktualności
Sprawa o stwierdzenie nabycia spadku
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym r.pr. Piotr Bazyluk reprezentował Uczestnika postępowania w sprawie o stwierdzenie nabycia spadku po zmarłym ojcu.

Wygrana sprawa o odszkodowanie za uszkodzony w wypadku komunikacyjnym pojazd
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o zapłatę odszkodowania za uszkodzony w wypadku komunikacyjnym pojazd. Sąd zasądził od Zakładu Ubezpieczeń na rzecz naszego Klienta całą żądaną kwotę.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

Sprawa o odszkodowanie za naprawę pojazdu uszkodzonego w wypadku komunikacyjnym
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o odszkodowanie za naprawę pojazdu uszkodzonego w wypadku komunikacyjnym.

Sprawa o eksmisję
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o opuszczenie, opróżnienie i wydanie lokalu mieszkalnego.

Sprawa o dział spadku i zniesienie współwłasności
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Uczestników postępowania w sprawie o dział spadku i zniesienie współwłasności.

Zawezwanie do próby ugodowej
Miło nam poinformować, że dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Wnioskodawczynię w sprawię o zawezwanie do próby ugodowej.

Sprawa o odszkodowanie za mienie zniszczone w pożarze
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zapłatę odszkodowania za mienie zniszczone w pożarze.

Sprawa o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego.

Sprawa o zapłatę zakończona ugodą
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy pozwaną w sprawie o zapłatę. Ostatecznie strony zawarły ugodę na warunkach satysfakcjonujących naszą Klientkę.

Sprawa o zadośćuczynienie i odszkodowanie za błąd medyczny
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zadośćuczynienie i odszkodowanie za błąd medyczny.

Sprawa o zapłatę zakończona ugodą
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o zapłatę, w której reprezentowaliśmy stronę powodową. Strony zawarły ugodę ma warunkach satysfakcjonujących powódkę.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć brata
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć brata.

Sprawa o dział spadku i zniesienie współwłasności
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Uczestników w sprawie o dział spadku i zniesienie współwłasności.

Sprawa o zapłatę odszkodowania z ubezpieczenia AC
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zapłatę odszkodowania z ubezpieczenia AC.

Zakończona sprawa o rozwód
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o rozwód, w której r.pr. Piotr Bazyluk reprezentował powódkę.

Sprawa o zapłatę - zalanie mieszkania sąsiada
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy pozwanych w sprawie o zapłatę. Sprawa dotyczyła zalania mieszkania sąsiada.

Sprawa o zapłatę kredytu hipotecznego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy bank w sprawie o zapłatę kredytu.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

Sprawa o eksmisję zakończona sukcesem
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o eksmisję, w której r.pr. Piotr Bazyluk reprezentował powódkę. Sąd Rejonowy w pełni uwzględnił żądanie pozwu i nakazał pozwanemu, będącemu sprawcą przemocy domowej opuszczenie, opróżnienie i wydanie lokalu mieszkalnego, zajmowanego razem z powódką.

więcej aktualności | inne wydarzenia
 
Referencje


Lege Artis - Tagi

sprawy gospodarcze, zamówienia publiczne, rejestracja spółki, sprawy rejestrowe, pozew, pozew o zapłątę, apelacja, postępowanie sądowe, pełnomocnik, radca prawny, rozwód, rozwody, podział majątku,