Wybór języka:          
Strona główna   O kancelarii   Substytucje   Kontakt   radcaprawny facebook  radcaprawny_twitter  radcaprawny_linkedin  

sprawy sądowe, sąd, pozew, pozwy, prowadzenie sprawy sprawy gospodarcze, pozwy, prawo spółek, prawo pracy Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie za wypadek, odszkodowanie z OC sprawcy, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za poślizgnięcie się, upadek, odszkodowanie za uszkodzenie ciała zespół profesjonalnych prawników i radców prawnych porady prawne online

 

Aktualności
Zakończona sprawa o rozwód
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o rozwód, w której r.pr. Piotr Bazyluk reprezentował powódkę.

Sprawa o zapłatę - zalanie mieszkania sąsiada
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy pozwanych w sprawie o zapłatę. Sprawa dotyczyła zalania mieszkania sąsiada.

Sprawa o zapłatę kredytu hipotecznego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy bank w sprawie o zapłatę kredytu.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

Sprawa o eksmisję zakończona sukcesem
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o eksmisję, w której r.pr. Piotr Bazyluk reprezentował powódkę. Sąd Rejonowy w pełni uwzględnił żądanie pozwu i nakazał pozwanemu, będącemu sprawcą przemocy domowej opuszczenie, opróżnienie i wydanie lokalu mieszkalnego, zajmowanego razem z powódką.

Sprawa o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego

Zakończona sprawa o rozwód
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o rozwód, w której reprezentowaliśmy Powódkę. Sąd orzekł rozwód z wyłącznej winy pozwanego, pozbawił go władzy rodzicielskiej oraz zasądził alimenty w wysokości satysfakcjonującej naszą Klientkę.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć brata
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć brata.

Sprawa o zapłatę
Miła nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy pozwaną - Spółkę Akcyjną - w sprawie o zapłatę wynikającą z umowy zlecenia.

Sprawa o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek poślizgnięcia się na oblodzonej powierzchni
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek poślizgnięcia się na oblodzonej powierzchni.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć brata
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć brata.

Sprawa o zapłatę z weksla
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy pozwanych solidarnie w sprawie o zapłatę z weksla.

Sprawa o zapłatę kredytu hipotecznego
Miło nam poinformować,że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda - bank w sprawie o zapłatę kredytu hipotecznego.

Sprawa o dział spadku i zniesienie współwłasności
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy uczestników w sprawie o dział spadku i zniesienie współwłasności.

Sprawa o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego.

Sprawa z zakresu prawa pracy - o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie z zakresu prawa pracy - o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne.

Sprawa o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości zakończona sukcesem
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości. Sąd Rejonowy wydał postanowienie zgodnie z żądaniem wniosku.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

Sprawa o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek poślizgnięcia się na oblodzonej powierzchni
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek poślizgnięcia się na oblodzonej powierzchni

Sprawa o odszkodowanie za naprawę pojazdu uszkodzonego w wypadku komunikacyjnym
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o odszkodowanie za naprawę pojazdu uszkodzonego w wypadku komunikacyjnym.

więcej aktualności | inne wydarzenia
 
Referencje


Lege Artis - Tagi

sprawy gospodarcze, zamówienia publiczne, rejestracja spółki, sprawy rejestrowe, pozew, pozew o zapłątę, apelacja, postępowanie sądowe, pełnomocnik, radca prawny, rozwód, rozwody, podział majątku,