Wybór języka:          
Strona główna   O kancelarii   Substytucje   Kontakt   radcaprawny facebook  radcaprawny_twitter  radcaprawny_linkedin  

sprawy sądowe, sąd, pozew, pozwy, prowadzenie sprawy sprawy gospodarcze, pozwy, prawo spółek, prawo pracy Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie za wypadek, odszkodowanie z OC sprawcy, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za poślizgnięcie się, upadek, odszkodowanie za uszkodzenie ciała zespół profesjonalnych prawników i radców prawnych porady prawne online

 

Aktualności
Sprawa z zakresu prawa pracy - o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie z zakresu prawa pracy - o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne.

Sprawa o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości zakończona sukcesem
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości. Sąd Rejonowy wydał postanowienie zgodnie z żądaniem wniosku.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

Sprawa o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek poślizgnięcia się na oblodzonej powierzchni
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek poślizgnięcia się na oblodzonej powierzchni

Sprawa o odszkodowanie za naprawę pojazdu uszkodzonego w wypadku komunikacyjnym
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o odszkodowanie za naprawę pojazdu uszkodzonego w wypadku komunikacyjnym.

Sprawa o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego.

Zawezwanie do próby ugodowej - dot. kredytów we frankach szwajcarskich
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Wnioskodawców w sprawie o zawezwanie do próby ugodowej. Sprawa dot. kredytów we frankach szwajcarskich

Sprawa o zmianę miejsca pobytu dziecka zakończona ugodą
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o zmianę miejsca pobytu dziecka, w której reprezentowaliśmy Wnioskodawcę. Sprawa zakończyła się ugodą, na warunkach satysfakcjonujących naszego Klienta.

Sprawa o odszkodowanie za mienie zniszczone w pożarze
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o odszkodowanie za mienie zniszczone w pożarze.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć ojca i brata
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć ojca i brata

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

Sprawa o dział spadku
Miło nam poinformować,że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Uczestników postępowania w sprawie o dział spadku.

Wygrana sprawa o zadośćuczynienie
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego. Sąd Rejonowy podzielił stanowisko reprezentowanej strony i zasądził całość żądanej kwoty.

Sprawa o zapłatę kwoty wynikającej z umowy ubezpieczenia
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zapłatę kwoty wynikającej z umowy ubezpieczenia.

Reprezentacja Spółki Akcyjnej w sprawie o zapłatę
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy przed Sądem Rejonowym pozwaną spółkę akcyjną w sprawie o zapłatę.

Sprawa o zapłatę z zakresu prawa gospodarczego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda prowadzącego działalność gospodarczą przed Sądem Rejonowym w sprawie przeciwko zakładowi ubezpieczeń o zapłatę.

Sprawa o ustanowienie opiekuna
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Stronę przed Sądem Rejonowym w sprawie o ustanowienie opiekuna.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć brata
Miło nam poinformować, że r.pr. Piotr Bazyluk w dniu dzisiejszym reprezentował powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć brata.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć brata
Miło nam poinformować, że r.pr. Piotr Bazyluk w dniu dzisiejszym reprezentował powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć brata.

Sprawa o zmianę miejsca pobytu dziecka zakończona ugodą
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o zmianę miejsca pobytu dziecka, w której reprezentowaliśmy Wnioskodawcę. Strony zawarły ugodę, która w pełni usatysfakcjonowała naszego Klienta.

więcej aktualności | inne wydarzenia
 
Referencje


Lege Artis - Tagi

sprawy gospodarcze, zamówienia publiczne, rejestracja spółki, sprawy rejestrowe, pozew, pozew o zapłątę, apelacja, postępowanie sądowe, pełnomocnik, radca prawny, rozwód, rozwody, podział majątku,